De veiling is gesloten

Wad bied jij?

Bied van 20 t/m 26 juni mee op 11 unieke Buitenmens-items! Samengesteld uit bij Bever ingeleverde producten, stuk voor stuk in het Bever-atelier omgetoverd tot handgemaakte en unieke items. Doe mee en Bever verdubbelt de totale veilingopbrengst, die gedoneerd wordt aan de Waddenvereniging voor de bescherming, behoud en herstel van onze prachtige Unesco Werelderfgoed Waddenzee.

Bieden kan per €2,-.

Bieden kan per €2,-.

Bieden kan per €2,-.

Bieden kan per €2,-.

Bied van 20 t/m 26 juni mee op 11 unieke Buitenmens-items! Samengesteld uit gebruikte producten die bij Bever zijn ingeleverd, ontworpen in het Bever-atelier. De opbrengst gaat naar de Waddenvereniging.

Bieden kan per €2,-.

Dit zijn de unieke Buitenmens-items

Parel-vest

Dit vest, ideaal voor buitenavonturen, heeft veel zakken en een capuchon. De stofbewerking van de zakken zijn geïnspireerd op de golven van de zee.

Dames M

Steltloper-broek

Deze broek combineert een ¾ Fjällräven-broek met broekspijpen van soepele spijkerstof. Het aantrekkoord maakt opstropen of afritsen eenvoudig.

Unisex 40/50

Zilvermeeuw-jas

Verken de Waddenzee in stijl met de Zilvermeeuw-jas, die je kunt omtoveren tot bodywarmer en handig tasje.

Heren M

Halvezool-tas

Perfect voor wadlopen: de Halvezool-tas heeft ruimte voor extra schoenen en komt met een handige regenhoes voor modderige stappers.

Unisex

TV-tas

De TV-TAS, lichtgewicht en waterafstotend, is van alle Waddeneilanden thuis. Perfect voor stranddagen of een snelle boodschap.

Unisex

Spotter-hoed

De Spotter-hoed, gemaakt van een oude rugzak, heeft een afsluitbaar zakje bovenop, een karabijnhaakje voor sleutels en een elastiekje tegen afwaaien.

Unisex

Flierefluiter-trui

Deze trui heeft een donsbonuscapuchon voor extra warmte en een originele capuchon met een gat voor gebruik als Buff. De capuchon is eenvoudig afritsbaar.

Unisex L

Bikkel-jack

Van stad tot strand: het robuuste Bikkel-jack kun je het hele jaar door dragen. Gemaakt van gerecyclede spijkerbroeken en voorzien van handige opbergzakken.

Unisex M

Strandjutter-tas

Bij de Strandjutter-tas hebben restmaterialen een nieuw leven gekregen. De tas is uitgerust met een paar extra haken en vakjes om je kleine spullen in op te bergen.

Unisex

Wadloper gaiters

De Wadloper-gaiters zijn gemaakt van gerecyclede regenbroeken. Draag ze tijdens het wadlopen om je broek en schoenen te beschermen.

One size

Kees Wevers-hoed

Deze hoed, gemaakt van een oude waterdichte jas met een elastieken koord, beschermt je tegen de zon en houdt je hoofd koel op zonnige dagen.

Unisex

Ontbijt voor 2 personen op Het Wad

Last minute opzoek naar een leuke ervaring? Aanstaande zaterdag 29 juni viert de Waddenzee haar 15-jarig UNESCO werelderfgoed jubileum. Biedt mee op 5x 2 tickets voor een ontbijt op de dijk.

Bever's reparatie-experts

Sinds 2023 heeft Bever een eigen atelier en repareren we deze defecten in ons eigen atelier. Onze Reparatie-experts repareren jouw producten én geven ingeleverde items op de meest creatieve manieren een tweede buitenleven; bijvoorbeeld via de Buitenmens veiling.

Sportklimmen
Boulderen
Via Ferrata
Alpinisme

Over de Waddenvereniging

In het Waddengebied blijven schadelijke activiteiten zich opstapelen. Als we op deze voet verder gaan, is het op den duur gebeurd met de natuur en de miljoenen dieren die afhankelijk zijn van de Waddenzee. Help de Waddenvereniging om écht een verschil te maken.

Lees het verhaal van Heleen

Over de waddenvereniging

Wat doen we nog meer?

Cookies voor jouw ervaring

Bever.nl maakt gebruik van marketing, analytische en functionele cookies en vergelijkbare technologieën. Ook derden en sociale netwerken kunnen cookies plaatsen via onze website. Als je op “accepteren” klikt, ga je hiermee akkoord. Je kan voorkeuren ook wijzigen en wij slaan jouw keuze twee jaar op. Direct je keuze wijzigen? Dat kan via de cookie policy button onderaan alle pagina's.